Prázdniny jsou v půlce a já chodím naboso

Je na čase napsat další článek, máme krásné léto a já kromě tradiční "Vltavy" vyrazím ještě na pár dní prvně do Francie. Zahrávám si z myšlenkou, že bych na několik dní vynechal maso. Před lety jsem maso nejedl asi rok a vzpomínám si, že mi to moc nevadilo. Dnes, když vím, že mám dnu, si říkám, jak by to dopadlo, kdybych si upravil svůj jídelníček už dříve... Poslední dobou si často zajdu na sushi k obědu. Snídám pečivo a různé druhy sýrů, dokonce jsem si nedávno udělal i melouna s chilli. Asi tak 2x týdně si koupím i salám či šunku. I nadále chodím na procházky bosky a na jednání v žabkách.

Jaké mám z chůze naboso pocity?

Po téměř čtyřech měsících jsou mé pocity naprosto jasné. Chůze naboso mi dělá celkově dobře a působí pozitivně. Pořídil jsem si mapu chodidla, je to nejspíš přirozené, vědět, co Vám kamínky mačkají za akupresurní body. Začal jsem opravdu pozorovat malé náhody. Při procházkách se mi někdy stane, že mi kamínek sedne do toho samého místa několikrát. To je téma na několik dalších článků a zatím nemám dost zkušeností, ale některý z dalších článků nazvu určitě "Akupresura při chůzi naboso". Dlouho mě nebolelo za krkem a vlastně jsem si nedávno opět popoběhl i přesto, že jsem šel naboso. Bylo to příjemné a běh po špičkách je opravdu něco jiného než běh v botách.

Přidávám nové fotografie. Ty odřeniny mám od žabek, ale nožky si rychle zvykly.

Vylepšení blogu "naboso"

Dnes jsem se rozhodl, že zařadím do spodní části článku rychlý odkaz pro další i předchozí články. Věřím, že tato malá změna přinese lepší orientaci v článcích.

Bylo by lepší fotit "na šířku" a všeobecně bych rád přidával více fotografií z procházek.

předchozí článek: Naboso bez zranění
další článek: Je tady září a já se vrátil z FranciePrázdniny jsou v půlce a já chodím naboso #2 Prázdniny jsou v půlce a já chodím naboso #3 Prázdniny jsou v půlce a já chodím naboso #4


| 1,671 dnů

komentovat článek
1x komentář
zhlédnutí: 9928x | denní průměr: 5.94