Naboso chodím i v září a není mi zima

Napadlo mě napsat tento článek kvůli svým pocitům. Právě jsem dočetl svůj předchozí článek, což dělám běžně, a ten mě přivedl na téma "zima". Již několikrát jsem při procházkách naboso zažil pocit chladu, až jsem si jednou uvědomil, že chlad cítím více na rukou než na bosých nohách. Denní teploty jsou na příjemných 20 °C a noční nepadají pod 10 °C.

Stále se nevyhýbám kalužím a příště si určitě vyfotím otisk mé nohy v kaluži. Na procházky ráno chodím jak jinak než bosky a oblíbili jsme si tříkilometrový okruh s rozmanitým povrchem. Večer i odpoledne si s mírnými změnami tento okruh, nebo podobný, dáme znovu pěkně bosý.

Pettit chodí také naboso

První fotografie v galerii tohoto článku patří mojí Petynce. Ve většině případů se procházíme společně. Má ráda "lov" a ničeho se nebojí. Pes je nejlepší přítel člověka, ale člověk je i nejlepší přítel svého psa. Petynce i mě pohyb venku dělá dobře a "procházky bez cíle" jsou stále delší. Kolikrát jdeme, kam nás nohy nesou a ve většině případů nás nesou do přírody, například k řece Lužnici. Pro mě je ideální čas pro "toulání" večer, kdy je celkem jedno, jestli se vrátíme v osm a nebo devět.

předchozí článek: Je tady září a já se vrátil z Francie
další článek: Chůze naboso a nemocNaboso chodím i září a není mi zima #2 Naboso chodím i září a není mi zima #3 Naboso chodím i září a není mi zima #4


| 1,788 dnů

komentovat článek
2x komentář
zhlédnutí: 11547x | denní průměr: 6.46