Léto vítám letos naboso

Kdyby mi v loni někdo řekl, že letos v létě budu chodit naboso, asi bych mu nevěřil. Dnes přišel opět čas, abych napsal pár nových myšlenek. Astronomické jaro končí a léto začíná 21. června 2015 v 18:37:33h., to je za 10 dní :-).

Všiml jsem si již pár lidí, co někam šli naboso a tak se dá říct, že nejsem v Táboře sám, kdo rád chodí naboso. Na léto se již hodně těším a stále ještě nemám "žabky", ale to brzy napravím. Možná tím, že nemám "žabky" chodím bosky čím dál častěji. Dnes již chodím naboso několik kilometrů každý den, rád zkouším nové povrchy a přestávám se pomalu koukat, kam šlapu.

Musím se pochlubit, že po shlédnutí tohoto videa jsem lehce vylepšil techniku své chůze a doporučuji se podívat až dokonce.

Párkrát už mě pata zabolela, a tak mi tohle video určitě dost pomohlo. Začal jsem při chůzi naboso téměř nepokládat patu na zem. Zatím se mi nedaří to dělat nevědomě, ale věřím, že na to brzy přijdu. Přál bych si, aby video napovědělo, co má i čtenářům mého blogu "naboso".

Jak chodit naboso nohy ví

Začínám "nasávat" další nové informace a až je vstřebám, tak o nich i mých nových zkušenostech možná napíši další článek. Dnes jsem si také uvědomil, že mě vždy bolely nohy z "lyžáků" i bruslí. Jako bych měl začít chodit naboso dříve. Myslím si, že chodit naboso je krok správným směrem a těším se, až potkám dalšího bosého.

Bosý, bosá, bosé, bos :-) tak a to by asi dnes stačilo... ať se Vám ve všem daří.

předchozí článek: Za měsíc je tady léto
další článek: 21. 6. 2015 jasně že naboso, je tady léto
| 1,722 dnů

komentovat článek
buďte první a okomentujte tento článek
zhlédnutí: 12753x | denní průměr: 7.40