ALF naboso v zimě 2016

Léto bylo teplé a měl jsem hodně aktivit (článek - právě nyní brzy rozepíši). V září jsem nastoupil do nového zaměstnání a tak nebylo moc času na psaní článků. Mrzí mě to, ale čas prostě rozhodil priority jinak. Co to jde, chodím naboso! I do práce :-)

Říjen a listopad 2016 ve stručnosti

Asi tak v polovině října jsem utrpěl úraz a až pomalu do konce prosince jsem bosky nechodil. Mé zranění nemělo s chůzí naboso nic společného, a když na to zpětně vzpomínám (tento článek píši v březnu 2017), byla to velká zkušenost. Příště se podobné situaci vyhnu velikým obloukem. Listopad jsem proležel v posteli, a když už jsme vyrazili s Pettit ven, bosky jsem raději nešel. Bylo už relativně chladno a chodili jsme jen na kratší procházky. Nechtěl jsem se ještě k tomu všemu nastydnout :-) nebylo to prostě k tomu. Vzpomínám si, že jsem jednou vyrazil naboso a necítil jsem se úplně komfortně.

Letní boty v prosinci a procházky na sněhu bez bot

V prosinci jsem chodil převážně v letních botách i přesto, že napadl sníh (stejně jako v předchozích měsících). Koncem prosince jsem měl i vycházky bez omezení a to bylo moc fajn. Loni jsem ukončil "dlouhou neschopenku", bylo to pár dnů do Vánoc.

Sníh jsem si naboso i bosky (bez bot) letos užil několikrát a bylo to moc fajn :-). O chůzi po sněhu bosky se rozepíši v dalším článku.

předchozí článek: Právě nyní
další článek: Procházky na sněhu v lednu 2017ALF naboso v zimě #2 ALF naboso v zimě #3 ALF naboso v zimě #4 ALF naboso v zimě #5 ALF naboso v zimě #6 ALF naboso v zimě #7 ALF naboso v zimě #8 ALF naboso v zimě #9


| 1,093 dnů

komentovat článek
buďte první a okomentujte tento článek
zhlédnutí: 5783x | denní průměr: 5.29