21. 6. 2015 jasně že naboso, je tady léto

Je tady astronomické léto, neříkám konečně, protože končící jaro bylo super. Nachodil jsem už desítky kilometrů jak jinak než naboso. Konečně jsem si pořídil "žabky" a prakticky již jinou obuv nenosím. Ponožky nosím jen do bot, když náhodou musím někam, kam zatím v žabkách vyrazit nechci. Je to velká pohoda, chodit naboso a vůbec bez ponožek.

Dnes se musím pochlubit, díky jedné chytré aplikaci jsem začal již před časem monitorovat chůzi a 7 kiláčků mám dneska naboso nachozeno určitě. Letos v létě bych chtěl chodit 5-10 km hezky bosky. Mám jen dobré pocity a pořád teplé nohy, vážně už dlouho jsem neprožil pocit zimy od nohou. Jsem zvědav, kdy mě letos zima zažene do bot, zajisté se o tom na svém blogu zmíním, ale celé léto máme ještě před sebou...

Častěji naboso než v botách

Kdo by to byl řekl, když vzpomínám kam a jak jsem chodil na jaře, musím se usmát :-). Dříve jsem vycházel v botách a vracel se v botách. Naboso jsem chodil jen někde, kde se mi chtělo. Po nějaké době jsem vyrazil v botách a jak jsem je zul, už jsem je neobul. Dnes již poměrně často vyrážím na procházky rovnou bez bot a je to čím dál častěji.

I lidé, které potkávám pravidelněji, si už asi zvykli a snad si nemyslí, že jsem se zbláznil. Poslední dobou jsem celkem dost nad věcí a tak je mi vlastně jedno, co si myslí lidé o tom, že já chodím naboso. Přestaly mě bolet záda a je velká paráda, že se nevyhýbám loužím. Občas si připadám jako malý kluk.

Z jedné pohádky

Vše, co se stane jednou, už se nemusí stát nikdy,
ale vše co se stane dvakrát, určitě se stane i potřetí.

předchozí článek: Léto vítám letos naboso
další článek: Naboso bez zranění21. 6. 2015 jasně že naboso, je tady léto #2 21. 6. 2015 jasně že naboso, je tady léto #3 21. 6. 2015 jasně že naboso, je tady léto #4


| 1,872 dnů

komentovat článek
buďte první a okomentujte tento článek
zhlédnutí: 8999x | denní průměr: 4.81